Szukasz pomysłu na prezent? Chcesz twórczo i kreatywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi? A może chcesz zaskoczyć swoich znajomych niecodziennymi projektami w 3D?
Długopis/pióro drukujące Wooler 3D Slim to urządzenie, które rozwinie skrzydła kreatywności, drzemiącej w każdym z nas. Pozwala na rysowanie w trzech wymiarach, w czasie rzeczywistym. Gwarantuje świetną zabawę, a przy odrobinie talentu artystycznego, może przełożyć się na wydruki niesamowitych rzeczy.
Wooler 3D Slim - JAK TO DZIAŁA? (film)
PRZYKŁADOWE PROJEKTY
Zastanawiasz się jak zbudować domek, auto czy rower? Tworzenie obiektów w 3D jest bardzo proste. Na przykład domek - wystarczy na kartce papieru osobno narysować cztery ściany a potem je ze sobą połączyć. Reszta pójdzie już łatwo :)
DOSTĘPNE SZABLONY
Do dyspozycji użytkowników oddano kilkanaście szablonów, dzięki którym tworzenie trójwymiarowych konstrukcji będzie łatwiejsze.
Pobierz szablony
Wooler 3D Slim zawiera w opakowaniu gratisowy zestaw wkładów/filamentów. Dzięki temu produkt jest gotowy do zabawy/pracy zaraz po otwarciu opakowania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wkładów polecamy zakup oryginalnych dedykowanych wkładów filamentów marki ART:
WKŁAD-FILAMENT ABS 1.75mm do długopisu 3D/pióra 3D np. 3D Wooler (W zestawie znajduje się miks kolorów (6 kolorów po 3m: niebieski, czerwony, szary, biały, czarny, zielony).
ABS (Akrylonitrylo-Butadieno-Styren) jako tworzywo jest szeroko stosowany w przemyśle, m.in. przy produkcji obudów do sprzętu AGD. Wykazuje wysoką odporność, w związku z czym znajduje także zastosowanie w budowie rur.
Jego elastyczność sprawia, że świetnie nadaje się także jako materiał do druku 3D. Filament ten może przybierać kilka postaci - szklistą, lepko-sprężystą, wysokoelastyczną oraz plastyczną (ciekłą).
Temperatura która powinna zostać utrzymana w dyszy podczas drukowania to 210°C. ABS to jeden z materiałów do druku 3D, który cechuje się kruchością, ale jednocześnie jest twardy i łatwy w obróbce. Nadaje się również do szlifowania i polerowania poprzez szczotkowanie.
Wielką zaletę stanowi ogólna dostępność oraz powszechność materiału, a także niska cena.
Startowy zestaw filamentów oferuje pięć kolorów:
czerwony, zielony, niebieski, czarny i biały.
SPECYFIKACJA
Symbol producenta: 3D Wooler Slim
Rodzaj produktu: Pióro/Długopis drukujący
Zastosowanie: Umożliwia w łatwy i prosty sposób tworzenie obiektów trójwymiarowych. Sprawdzi się jako narzędzie pracy ale także zapewni doskonałą rozrywkę dorosłym i dzieciom.
Zasilacz: 5V 2A
Zasilanie z powerbanku: Tak, jako dodatkowe
Obsługiwane rodzaje filamentu: ABS
Automatyczne ładowanie filamentu: Tak
Temperatura pracy: 130-240°C
Regulacja temperatury pracy: Tak
Średnica dyszy: 0,6mm
Regulacja szybkości wydruku: Tak
Wymiary: 180x16x19mm
Waga produktu: 45g
Zawartość opakowania: Pióro 3D, zasilacz, kabel, instrukcja, pakiet startowy filamentu
Inne cechy: Zestaw zawiera gratisowy pakiet filamentów !!!
Gwarancja: 24 miesiące
Znak bezpieczeństwa/zgodności CE: Tak
Dopuszczenie do obrotu w RP: Tak
Kraj pochodzenia: Chiny
ART to dynamicznie rozwijająca się marka, która grupuje szeroki asortyment produktów akcesoryjnych IT, RTV oraz oświetleniowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Na polskim rynku istnieje od ponad 10 lat. Generalnym dystrybutorem marki ART w Polsce jest firma Multioffice Sp. z o.o.